TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

7 minut pogrążyło Spartę

Do przerwy po bramkach Wojciecha Walczyńskiego i Karola Jurka spartanie prowadzili 2-0. Po przerwie po bramce samobójczej nasz zespół podwyższył prowadzenie jednak taka zaliczka nie wystarczyła do wywiezienia z terenu gości 3 punktów. Ambitnie grający piłkarze Sokoła zaczęli odrabiać straty w 83 minucie i w 7 minut pozbawili nasz zespół kompletu punktów. To kolejne spotkanie w którym nasza drużyna traci bramki w końcówce spotkania.

Sokół Damasławek - Sparta Złotów 3-3 (0-2)

Bramki: 0-1 W. Walczyński (22'); 0-2 K. Jurek (26'); 0-3 sam. (75'); 1-3 T. Jarzyński (83'); 2-3 M. Rabinek (87'); 3-3 T. Jarzyński (90+2')

Skład Sparty: S. Nowak - W. Fertikowski, R. Laska, M. Pinkowski, P. Pietreniak - W. Walczyński (87' T. Zaorski), K. Biźnia (60' R. Jaszczyk), T. Wiese, M. Olszewski, K. Jurek - J. Wiśniewski

Żółte kartki: M. Pinkowski, K. Jurek

W kolejnym spotkaniu złotowianie podejmują słabiutką Unię Ujście i miejmy nadzieję, że w tym meczu komplet punktów zostanie w Złotowie.

Autor:sparta