PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

7 z rzędu zwycięstwo seniorów

Tym razem to GLKS przekonał się, że w drugiej części rundy jesiennej ze Spartą nie ma co grać. Wynik otworzył w 7 minucie niezawodny Mateusz Chudziński. W 25 minucie goście doprowadzają do remisu za sprawą Mateusza Tatery. Do przerwy to jednak spartanie schodzili do szatni prowadząc, a bramkę tuż przed gwizdkiem zdobył Karol Jurek. W drugiej połowie drugiego gola w meczu dołożył Chudziński i 7 z rzęu zwycięstwo stało się faktem.

Sparta Złotów - GLKS Wysoka 3-1 (2-1)

Bramki: 1-0 M. Chudziński (7') 1-1 M. Tatera (25'); 2-1 K. Jurek (44'); 3-1 M. Chudziński (90+2')

Skład Sparty: P. Hernik - W. Fertikowski, A. Czyżyk (73' G. Kasak), M. Pinkowski, T. Blicharz - K. Biźnia (46' K. Szweda), T. Malczewski (46' W. Walczyński), M. Olszewski, J. WIśniewski, K. Jurek (58' B. Górecki)- M. Chudziński

Żółta kartka: B. Górecki - Sparta

Autor:sparta