PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Bezbramkowy remis seniorów

Mecz miał niebagatelne znaczenie dla obu drużyn. Oba zespoły chcąc się utrzymać nie mogły przegrać ale remis nikogo nie satysfakcjonował.

Już w 5 minucie ładnym strzałem popisał się Patryk Lach jednak goalkeeper gości był na posterunku. 3 minuty później goście próbowali zaspoczyć Adamskiego jednak strzał Bartosza Knopa okazał się niecelny. W 15 minucie kapitalną sytuację miał Karol Szweda, jednak nie wykorzystał dobrego podania wzdłuż pola karnego Wojciechowskiego i z 7 metrów przestrzelił. W 33 minucie spartanie mieli najlepszą okazję do zdobycia bramki. Prostopadłe podanie Wojciechowskiego do Miedzińskiego, ale ten drugi w sytuacji oko w oko z Wojtysiakiem posłał piłkę "podcinką" tuż obok słupka. 5 minut później Karol Szweda dośrodkował w pole karne jednak główka Wojcuechowskiego była niecelna.

W drugiej połowie oba zespoły przeprowadziły zmiany próbując przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Mimo kilku dobrych sytuacji wynik nie uległ już zmianie i tak naprawdę nie zadowolił żadnej z drużyn.

 

Sparta Złotów - Polonia Nowy Tomyśl 0-0

 

Skład Sparty: J. Adamski - W. Gray, M. Pinkowski, M. Hajman, K. Jurek - K. Szweda, K. Biźnia, P. Lach, M. Ankudowicz, T. Miedziński (53' T. Malczewski) - K. Wojciechowski (88' M. Łój)

 

Skład Polonii: M. Wojtysiak - M. Knop, B. Górka, G. Pachelski, K. Marchewka (59' D. Nowaczyk), B. Knop, P. Rau, M. Walda (59' K. Kolecki), T. Puncewicz, D. Kozłowski, Sz. Łamaszewski

 

fot.: www.poloniant.pl

Komentarze

irek jurkiewicz

2013-08-11 15:55

Sparta najlepsza