PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Brąz Pikulika na MMP

W ćwierćfinale Przemek pokonał doświadczonego Jordana Kulińskiego ze Startu Włocławek, kilkukrotnego medalistę Mistrzostw Polski stosunkiem głosów 2-1. Niestety nasz zawodnik zwycięstwo okupił kontuzją łuku brwiowego, która pozbawiła go szans na walkę o złoto, gdyż w półfinale rana się odnowiła i sędzia ringowy zastopował walkę.
Według trenera Tetzlaff -"Przemek był przygotowany bardzo dobrze psychicznie i fizycznie do Mistrzostw, ale zabrakło troszkę szczęścia. Warto przypomnieć, że jest to pierwszy rok Przemka w kategorii młodzieżowiec-senior."

W mistrzostwach wystartował jeszcze jeden nasz zawodnik - Paweł Miszczak kat. 56 kg ale niestety losowanie dla Pawła nie było łaskawe i w pierwszej walce uległ Tomaszowi Smerdel z Gwarka Łęczna, który również może pochwalić się medalami Mistrzostw Polski.

Nasz klub po Mistrzostwach w Wałczu został sklasyfikowany przez Polski Związek Bokserski na 13 pozycji w Polsce, a  w okręgu Wielkopolskim na 3 miejscu.

Autor:sparta