PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Chudziński Show

Już w piątej minucie spotkania Metusz Chudziński strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik. Przed końcem pierwszej części spotkania Chudziński podwyższył na 2-0. Na domiar złego dla gospodarzy jeszcze w pierwszej połowie z boiska "wyleciał" Krystian Ziarnik i Łobzonka grała w 10-tkę. W drugiej części spotkania ambitnie grający gospodarze zdołali w osłabieniu zdobyć bramkę dającą sobie nadzieję na korzystny wynik ale tego dnia Sparta miała w składzie Chudzińskiego, który kolejnymi dwoma trafieniami rozwiał wątpliwości kto w tym meczu był drużyną lepszą.

Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów 1-4 (0-2)

Bramki: 0-1 M. Chudziński (5'); 0-2 M. Chudziński (38'); 1-2 M. Stańczyk (72'); 1-3 M. Chudziński (80'); 1-4 M. Chudziński (88')

Skład Łobzonki: M. Borkowski - P. Nalewajski, M. Mrotek, D. Walczak - B. Grembowski, M. Walczak, K. Ziarnik, M. Święch, K. Wiśniewski (46' M. Ciesielski) - Ł. Bonzel (70' A. Wiśniewski), M. Stańczyk

Skład Sparty: P. Hernik - W. Fertikowski, A. Czyżyk, M. Pinkowski, T. Blicharz - W. Walczyński, M. Olszewski, K. Biźnia (53' J. Wiśniewski), K. Jurek (85' G. Kasak) - M. Chudziński, S. Kraczkowski

Żółte kartki: K. Ziarnik, M. Walczak - Łobzonka oraz A. Czyżyk, K. Biźnia, M. Olszewski - Sparta

Czerwona kartka: K. Ziarnik - Łobzonka

Autor:sparta