PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Ciężkie zadanie przed trampkarzami

Mecz lepiej zaczeli goście, którzy szybko objęli prowadzenie 2-0. Dopiero wtedy nasz zespół się przebudził i ruszył do odrabiania strat. Udało się to jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron obydwie drużyny dalej walczyły o każdy metr boiska dając z siebie 100%. Próbowali swoich sił w akcjach 1 na 1, dryblingach, czy strzałach z dystansu. Ostatecznie mecz zakończył się hokojeowym zwycięstwem piłkarzy z Margonina 6-4. Kibice jednak nie mogli tego dnia narzekać na nudę o czym świadczy 10 strzelonych goli.

Teraz przed podopiecznymi rewanż w Margoninie i ciężkie zadanie w walce o złoty medal. Jednak jak podkreśla trener Damian Sudoł -"To dopiero pierwsza połowa, więc dopóki piłka w grze..."

Sparta Złotów - Leśnik Margonin 4-6 (2-2)

Bramki dla Sparty: Bartosz Wnuk x2, Robert Pankanin, Kamil Cieślik

Skład Sparty: Marcin Zepf - Bartosz Piątek, Filip Ossowski, Tomasz Miłkowski, Wojciech Rzeczycki - Szymon Osada, Karol Smoliński - Eryk Kulengowski, Robert Pankanin, Kamil Cieślik - Bartosz Wnuk

Ponadto grali: Kamil Łukaszczyk, Adrian Witkowski, Adam Wiśniewski, Marcin Wiśniewski, Stanisaw Leszczyński, Patryk Masternak