PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Dziękujemy kibicom, że jesteście z nami!!!

 

Wasze komentarze:

 

ap: "Tak Pan burmistrz swoją postawą pokazał jak mu "leży na sercu" historia i tradycja klubu."

 

wrstaf: "Szacun p. Mariuszu, własnie to jest dziwne ,że władze miasta nie odnoszą się do obietnic ,które złozyły Zarządowi Sparty, bo jeśli /a to było już napisane w oświadczeniu Sparty w lutym/burmistrz nie obiecywał a teraz zarzuca mu się ,że obiecywał, to nie ma prostszej drogi jak zaprzeczyć i ewentualnie dochodzic prawdy w sądzie, burmistrz do dzisiejszego dnia tego nie zrobił, czyli coś jest na rzeczy, myślę ,że p.Fertikowski by sobie nie ozwolił na takie stwierdzenia ,gdyby nie miał dowodów, no to jak wygląda p. burmistrz? pytanie oczywiście retoryczne."

 

forfes: "No porównanie faktycznie super, ile reprezentantów dały te wyżej wymienione kluby?Sparta dała wielu: Wawrzyniak,siatkarki, mistrz Polski Paweł Fertikowski,ciekawe kiedy burmistrza kluby osiągną conajmniej 10% z tego, ciekawe gdzie się podziało nagranie p.burmistrza z walnego? podobno było “zarąbiste” ale jeszcze “lepsze” było wystapienie p.wicestarosty, to ponoć był “show”,mój Boże gdzie są chłopcy z tamtych lat, bo ci dzisiejsi nawet broni w ręku nie mieli ,czyba ,że atrapę, żenada.ale de3mpokracja jest demokacją i trzeba uszanować wybów mieszkańców miasta i powiatu ."

 

ap: "Zapraszam wszystkich na czwartek. Pokażcie jak Wy za ta dotację byście rzadzili klubem. A przypominam, że wszyscy maja wymagania co do gry w 4 lidze seniorow i 2 ligi seniorek. Sama gra seniorow w 4 lidze, to koszty na poziomie dotacji jaka miasto przyznalo na caly klub. Takze zapraszam wszystkich do wstapienia do Zarzadu Klubu, zwlaszcza tych opluwaczy na forach bo tylko tam potrafia byc madrzy."

 

podpis: "Fąfara masz możliwość pokazania jak ty będziesz rządził. Tu w komentarzach jesteś taki mądry." 

 

podpis: "Boll, widzisz tak się interesujesz klubem, że nawet nie masz pojęcia jakie ma sukcesy. Trzeba było być na Walnym, prezes odczytywał po kolei wszystkie sekcje i osiągnięcia."

 

sparta: "Tylu prezesów z Panem Brunonem Radowskim na czele tyrało SPOŁECZNIE na ten klub, jego tradycję, by wychować olimpijczyków, sportowców o randze międzynarodowej i krajowej. A teraz chce się to zniszczyć i zakopać pod ziemię. Przykre to:("

 

kibic: "DO CZEGO TO DOSZLO KLUB OTRADCJI NIEMAL 9O LETNIJ OPARL SIE WOJNIE KOMUNIE JEST ZAGROZONY DZIEKI ZWYKLEMU GAJOWEMU PULIT CO TY ROBISZ NAJ LEPSZEGO."

Autor:sparta

Komentarze

dfs

2015-03-29 19:18

Ale cenzura. Pierwszy komentarz wgl nie na temat. Zero poparcia dla Sparty, tylko prztyczek w kierunku burmistrza. Reszta podobnie.
Dno...
Aczkolwiek kibice są ze Spartą, tylko po co ta wojna w internecie?
mm

2015-03-25 23:01

- winny i "gajowy" i cwaniaki rządzące klubem (wszak pochodzą z dawnego rozdania...