PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

I Mikołajkowy Turniej Akademii Siatkarskiej

I Turniej Mikołajkowy Akademii Siatkarskiej Sparty Złotów na długo pozostanie w pamięci zawodniczek, ze względu na to, że był to ich pierwszy w karierze sportowej turniej, ale również z uwagi na ich zaangażowanie i chęć rywalizacji. 

Uczestniczkami turnieju były zawodniczki Akademii Siatkarskiej Sparty Złotów, które rozegrały serię meczów każda z każdą w dwóch grupach. Rywalizacji dziewczynek przyglądali się rodzice i gorąco je dopingowali.

Moment wręczania dyplomów uatrakcyjnił Święty Mikołaj z workiem prezentów, przed którym dziewczyny zaprezentowały m.in. poznane postawy siatkarskie i obowiązujący ich regulamin Akademii. 
W turnieju zostały wyróżnione wszystkie zawodniczki : Karolina Karabasz, Julia Trojanowska, Natalia Brzezińska, Katarzyna Gram, Julia Górzewska, Hanna Redzimska, Hanna Jabłońska , Nadia Pałuczak, Katarzyna Karabasz, Julia Kurcin, Maja Ostrowska, Zosia Pachuc, Zosia Smoguła, Marta Wrzeszcz, Zuzanna Dziedzina. 
Akademia Siatkarska Sparty Złotów dziękuje za współpracę Starostwu Powiatowemu, firmie Geo – Koncept oraz przyjaciołom, którzy pomogli w organizacji turnieju.

 

T U T A J znajduje się galeria zdjęć portalu zlotow.naszemiasto.pl

 

Źródło: zlotow.naszemiasto.pl

Autor:sparta

Komentarze