PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Juniorzy pokonali Iskrę

Mecz dobrze rozpoczął się dla podopiecznych Karola Szwedy, którzy już na początku spotkania objęli prowadzenie. Drużyna z Krajenki ograniaczała się do kontr i groźnych sytuacji ze stałych fragmentów gry. To właśnie po jednym z nich Iskra doprowadziła do remisu.

W drugiej części spotkania mimo iż nasz zespół niejednokrotnie młodszy od swoich rówieśników 2-3 lata z minuty na minutę zyskiwał wyraźną przewagę ale brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad "i". Ta sztuka udała się w 85 minucie gry kiedy ładną akcję prawą stroną wykończył Długosz pięknym strzałem zewnętrzną częścią stopy niemal w samo okienko bramki. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3-1 ustalił rezerwowy Brożek.

Sparta Złotów - Iskra Krajenka 3-1 (1-1)

Bramki: 1-0 M. Szczepanik (4'); 1-1 (30') ?; 2-1 M. Długosz (85'); 3-1 D. Brożek (90+2')

Skład Sparty: M. Turkowiak - R. Gruszecki, P. Kowalski, B. Bielecki, F. Klóska - W. Belka, M. Długosz, J. Łój, M. Gmurczyk (75' K. Sromała) - E. Gruba (46' D. Brożek), M. Szczepanik