PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Juniorzy przegrali z Lechem

Podopieczni Karola Szwedy dzielnie stawiali opór wyżej notowanemu rywalowi i do przerwy schodzili do szatni przy wyniku 0-0. Po przerwie to jednak lechici zaaplikowali spartanom 3 bramki i pokonali nasz zespół.

Po meczu nasz trener podsumował spotkanie z Lechem - "Na wstępie chciałbym podziękować naszym piłkarzom za walkę i charakter jaki dziś pokazali na boisku. Z przebiegu całego meczu drużyna Lecha na pewno miała przewagę optyczną ale my staraliśmy się mądrze bronić i szukać swojej szansy w szybkim kontrataku i stałych fragmentach gry. Gra Lecha nie była dla nas zaskoczeniem, dobrze wiedzieliśmy w jaki sposób starają się rozwiązywać swoje akcje ofensywne i bardzo długo udawało się nam mądrze bronić. Ten mecz,  to już jednak historia, przeanalizujemy nasze błędy i przygotowujemy się do niedzielnego meczu w Swarzędzu. Na koniec chciałbym podziękować kibicom w imieniu całego zespołu za doping i wsparcie - zapraszamy na kolejne mecze!"

Sparta Złotów - Lech Poznań 0-3 (0-0)

Bramki: W. Bagiński, J. Wyrowski, Sz. Zgarda

Autor:sparta