PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Klub nad przepaścią

Dzisiaj w sali konferencyjnej MZUK odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu.

Frekwencja wśród członków wyniosła niecałe 30%, a na walnym pojawił się także burmistrz Adam Pulit oraz wicestarosta Daniel Sztych.

Obaj Panowie pokazali, że niewiele mają pojęcia na temat sportu, co najlepiej podsumował wicestarosta mówiąc "Niedawno Starostwo kupiło to do skakania".

 

Zebranie było burzliwe i każda ze stron była nieugięta obstawiając na swoim.

 

Gdy nadszedł moment wyboru 5-cio osobowego nowego Zarządu na sali zrobiło się cicho. Wobec tego wnioskowano o przełożenie zebrania na czwartek 26 marca, godz. 17:00 aby trochę ochłonąć i jeszcze raz wszystko przemyśleć.

 

Jeżeli w czwartek nie zostanie wybrany nowy Zarząd, Sparcie zostanie przydzielony nadzór kuratora. Będzie on miał 6 miesięcy na zwołanie zebrania i wyboru nowych władz. Jeżeli to nie nastąpi klub zostanie rozwiązany...

 

Na domiar złego już w sobotę do Grudziądza wybierają się bokserzy, a w weekend rundę wiosenną rozpoczynają seniorzy, trampkarze i młodziki.

 

Namawiamy wszystkich członków klubu, kibiców, rodziców do przybycia w czwartek na zebranie.

 

Pokażmy wszystkim, że niemal 90-letnia tradycja tego klubu, los sportowców, dzieci leży nam na sercu i że SPARTA NIE ZGINIE!!!

 

 

fot. zlotow.naszemiasto.pl

Autor:sparta

Komentarze

Jarek

2015-03-26 21:53

A jak ma być stary zarząd sprzedał wszystkich zawodników , za które spłacił dług klubu z roku na rok dostawał większa dotacje i nic więcej teraz się ukróciło to korona z głowy spadła! Od kiedy młodzi adepci płaca za możliwość trenowania to jest chore. Może kiedyś nie było pieniędzy ,ale był klimat i aż się chciało przychodzić. A od paru lat jest DNO!!! Przez były już od dziś władze klubu. Osobiście nie mam nic do nich , ale za przeproszeniem zniszczono klimat który był wyjątkowy i którego już nie da się odbudować nigdy. A teraz jak szczury uciekają!!!
sparta

2015-03-25 19:37

Tylu prezesów z Panem Brunonem Radowskim na czele tyrało SPOŁECZNIE na ten klub, jego tradycję, by wychować olimpijczyków, sportowców o randze międzynarodowej i krajowej.
A teraz chce się to zniszczyć i zakopać pod ziemię.
Przykre to:(
kibic

2015-03-25 18:16

DOCZEGO TO DOSZLO KLUB OTRADCJI NIEMAL 9O LETNIJ OPARL SIE WOJNIE KOMUNIE JEST ZAGROZONY DZIEKI ZWYKLEMU GAJOWEMU PULIT CO TY ROBISZ NAJ LEPSZEGO