PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Marcin Piejek najlepszym zawodnikiem Wielkopolski w Lidze Młodzieżowej

W ten weekend nasz wychowanek Marcin Piejek reprezentował Wielkopolskę w meczu bokserskim Ligi Młodzieżowej w Grudziądzu, pomiędzy Kujawsko-Pomorską i Wielkopolską kadrą. Marcin we wspaniałym stylu wygrał swoją walkę już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut z Jakubem Szmajdą mimo, że wcześniej sam był liczony. 

Tym samym Marcin został uznany najlepszym zawodnikiem Wielkopolski, za co otrzymał nagrodę od firmy Sportech (promującą fundację "Wielkopolski Boks") z rąk prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego Zdzisława Nowaka.

Przypomnijmy, że Marcin już w maju pojedzie na Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbędą się w Szczecinie.

 

Inne spartanki - Magdalena Bober i Weronika Gwit boksowały w sparingu rotacyjnym z Gabrielą Pawlicką z Astorii Bydgoszcz (kilkukrotną Mistrzynią Polski i medalistką Mistrzostw Europy).

Przed Magdą w maju eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie w tym roku jest główną kandydatką do złota.

 

Na koniec nasz Mistrz Wielkopolski Mateusz Przybyła stoczył ciekawy sparing z zawodnikiem z Bydgoszczy, który jest kolejnym doświadczeniem naszego zawodnika .

 

Kolejny start Spartan już na początku kwietnia w Wałczu na meczu bokserskim i Mistrzostwach Polski Juniorów.

 

Trener Tomasz Tetzlaff przypomina, że cały czas trwają zapisy do sekcji bokserskiej dziewcząt i chłopców od 13 roku życia.  

 

Telefon do trenera: 662-101-703

Autor:sparta

 

Komentarze