PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Mecz bokserski w Nowym Dworze Mazowieckim

Mecz oglądało blisko 1000 osób, walki zdaniem obserwatorów stały na bardzo wysokim poziomie, chociaż nasi zawodnicy mieli prawie miesiąc przerwy od startów. Wyniki walk nie były tego dnia najważniejsze, emocji jednak nie brakowało.
Pomiędzy pojedynkami prowadzono licytacje miedzy innymi rękawic bokserskich, koszulek i innych pamiątek z okazji WOŚP, a licytację prowadził vice mistrz olimpijski Paweł Skrzecz. Bokserzy zebrali łącznie 1270 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Oto wyniki naszych zawodników (na pierwszym miejscu):
- kat. 32 kg Mikołaj Kozieł - Sejfula Ashabow remis
- kat. 57 kg Paweł Piejek - Patryk Waleszczak 0-3
- kat. 69 kg Piotr Olczak - Marcin Gołębiewski 0-3
- kat. 75 kg Jonatan Gust - Michał Wiśniewski 3-0
- kat. 81 kg Marcin Piejek - Kamil Cywiński 2-1 
- kat. 81 kg Przemysław Pikulik - Mateusz Trybuch 0-3 

Trener Tetzlaff po meczu powiedział -"Cieszę się z postawy wszystkich moich zawodników, każdy chciał wygrać ale jak to bywa w takich meczach nawet ściany pomagają gospodarzom."

 

Cenne doświadczenie naszym młodzieżowcom przydadzą się na Gran Prix Polski, które odbędą się w Ostródzie w dniach 31.01-02.02.2013 r., a ich młodsi koledzy wystąpią już niebawem w Złotowie 08-10.02.2013 r. i rywalizować będą o Puchar Burmistrza Złotowa z Okazji 68 rocznicy powrotu Zlotowa do Macierzy.

 

Trzech naszych reprezentantów - Katarzyna Klemczak, Jonatan Gust i Robert Król trenują w Zakopanem pod okiem Sławomira Nowickiego i tam zdobywają kolejne bokserskie szlify.

Autor:sparta

  

Komentarze