PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Młodziczki i Kadetki grały z okazji Dnia Niepodległości

10 i11 listopada w  hali  widowiskowo-sportowe  przy ul. Boh. Westerplatte  9a  odbył  się  III  Ogólnopolski Turniej  Piłki Siatkowej w kategorii  kadetek i młodziczek z Okazji Obchodów Rocznicy Dnia Niepodległości. Organizatorem  turnieju  był  MLKS Sparta Złotów, ZCAS, Szkoła Podstawowa nr 1 im.  Stanisława  Staszica w Złotowie oraz UKS „Rodło”. Rozgrywki  odbywały  się  w  dwóch  kategoriach  wiekowych: kadetce  i  młodziczce. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów systemem„każdy z każdym”. Łącznie podczas dwóch dni rozegranych zostało 30 spotkań.

 

Klasyfikacja  końcowa  turnieju:

Kadetka

I  miejsce  Akademia Pomorska „Czarni” Słupsk

II  miejsce  MLKS  Sparta  Złotów

III  miejsce  NTS  Trójka Nakło

IV  miejsce  KS „Energetyk”  Poznań

V  miejsce  PTPS Człuchów

VI  miejsce  SKF  KS  Poznań

 

Młodziczka

I miejsce  UKS  „Morena”  Miastko

II miejsce Wieżyca 2011 Stężyca I

III miejsce  MLKS  Sparta  Złotów  I

IV  miejsce  Wieżyca 2011 Stężyca II

V  miejsce   SKF  KS  Poznań

VI  miejsce  MLKS  Sparta  Złotów  II

Wyróżnienia  indywidualne:                                                                                                                

kadetki:

Joanna Nowak /Nakło/, Gracja Bogacz /Człuchów/, Karolina  Kohut /SKF Poznań/, Oliwia Ludwiczak /Energetyk Poznań/, Natalia Sikora /Złotów

 

młodziczki:                                                                                                                                          

Zuzanna Gostkowska /Stężyca I/, Adrianna Zaręba /Miastko/, Julia Napierała /SKF Poznań/, Paulina  Reiter /Stężyca  II/,  Wiktoria  Grygiel  /Złotów  I/, Weronika Walczyńska /Złotów  II/

 

Skład  zespołu  złotowskich  kadetek:

Karolina  Lewandowska /kapitan/, Natalia  Sikora, Paulina  Burzyńska,  Zuzanna  Sobiechowska,  Hanna  Wójcik,  Martika  Łucarz,  Zuzanna  Głyżewska,  Marta  Peplińska,  Justyna  Ciosek  trener:  Mirosław  Głyżewski

 

Skład  zespołu  złotowskich  młodziczek:

Klaudia Grabowska, Julia Rzepka, Weronika Walczyńska, Nikola Kamowska, Hanna Ciozda, Julia Stanisławska, Wiktoria Grygiel,  Kamila Widawska, Natalia Modrak, Julia  Cieślik, Paulina Małkowska, Zofia Jarosz  trener: Beata Wojtasik

Autor:sparta

Komentarze