PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Nie taki diabeł straszny

Sekcja Bokserska Sparty Złotów udała się w minioną sobotę do Wałcza na Sobotę Bokserska do której zgłosiło się ponad 40 zawodników z czterech okręgów bokserskich. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników i jedna zawodniczka (aż 5-ciu z nich pochodzi z małej miejscowości Jeziorki Kosztowskie niedaleko Wysokiej gdzie trener Tetzlaff prowadzi tam treningi od czerwca tego roku na prośbę Leszka Kozłowskiego, który jest pomysłodawcą otwarcia tam sekcji bokserskiej). A oto zestawienie walk i wyniki: 
- adept:
*kat. 40kg Szymon Nosek Sparta JK 3-0 Krefta Adrian Korona Wałcz. 


- młodzik:
*kat. 38kg Paweł Szłapa Sparta JK 3 runda R.S.C Pniewski Sebastian Beniaminek Starogard Gdański,
*kat. 59kg Karol Plewa Sparta JK 3 runda R.S.C Momot Kamil BKS Gorzów Wielkopolski. 


- kadet:
*kat. 60kg Michał Kowalczyk Sparta 3-0 Grzelak Rafał Olimp Szczecin,
*kat. 70kg Patryk Nowak Sparta 1-2 Wiorek Paweł Wiktoria Sianów,
*kat. 75kg Marcin Tucholski Sparta JK 3 runda R.S.C Zając Bartłomiej Korona Wałcz,
*kat. 75kg Michał Bełka JK remis Zaręba Hubert BKS Gorzów Wielkopolski.


W walkach rotacyjnych kadetek wystąpiła nasza zawodniczka - Ewelina Warlikowska oraz zaodniczka z Koszalina i Słupska. Tutaj dziewczęta również zremisowały swoje pojedynki. Nie pokazała się w ringu nasza młodziczka Weronika Gwit dla której zabrakło zawodniczki ale obserwacje takich walk są bezcenne.
A tak trener Tetzlaff podsumował sobotni turniej: -"Muszę pochwalić swoich podopiecznych, gdyż niektórzy z nich trenują dopiero od kilku miesięcy dlatego brakuje troszkę wytrzymałości ale mam taką nadzieję że zdopinguje ich ten start do jeszcze cięższej pracy i będą mogli zaprezentować się na podobnej sobocie bokserskiej w Złotowie." 

Autor:sparta

Komentarze