PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Orliki wygrywają turniej w Przechlewie

Dnia 28 czerwca drużyna Orlików Sparty Złotów wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Junior Football Academy Cup, który odbył się w Przechlewie. Trener Mariusz Ziatyk pojechał z wicemistrzami okręgu pilskiego spróbować swoich sił z drużynami z okręgu pomorskiego. Złotowscy piłkarze nie dali żadnych szans swoim rówieśnikom z zaprzyjaźnionego okręgu i wygrali puchar pokonując po drodze drużyny Gryfa Słupsk, Chojniczanki Chojnice, AP Człyuchów, AP Debrzno i Junior Football Academy Przechlewo. Najlepszym bramkarzem wybrano naszego Maksymiliana Manikowskiego.

 

Skład Sparty: Maksymilian Manikowski, Hubert Grabowski, Antoni Pająk, Miłosz Wódecki, Karol Długosz, Miłosz Marcinkowski, Mateusz Wiedro, Dawid Mastaliński, Kacper Kaczmarek, Michał Jutrzenkla-Trzebiatowski, Marcin Manikowski

 

Wyjazd był naprawdę bardzo udany i potwierdził dużą klasę naszych zawodników. Widać że praca z najmłodszymi w okręgu pilskim idzie w dobrym kierunku i że rozgrywki stoją na wysokim poziomie. Ekipy, z którymi przyszło się zmierzyć młodym spartanom, to czołowe drużyny okręgu pomorskiego. 


Wyniki Sparty:
Sparta - Gryf Słupsk 2:0
Sparta - AP Człuchów 3:0
Sparta - Chojniczanka Chojnice 5:1
Półfinał: Sparta - AP Debrzno 4:0
Finał: Sparta - Junior Football Academy Przechlewo 6:1

Autor:sparta

Komentarze