PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Pierwsza porażka seniorów

Gospodarze wszystkie dotychczasowe punkty zdobywali tylko na własnym stadionie i chcieli kolejny raz podtrzmać tą passę. Już na początku spotkania spartanie mieli doskonałe szanse na objęcie prowadzenia ale ani Jurek ani Walczyński nie potrafili trafić do lubaskiej bramki. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i Radan do przerwy prowadził 2-0 po golach Rafała Pawlaczyka i Łukasza Ozorkiewicza. Po przerwie nadzieję na lepszy wynik dla Sparty dał Mateusz Chudziński ale to Radwan zdobył 3 punkty. Po 4 remisach i wygranej była to pierwsza porażka naszych seniorów w obecnym sezonie.

W drodze powrotnej bus z naszymi zawodnikami i sztabem szkoleniowym "złapał gumę" ale na szczęście, mimo kontaktu z poboczem, nikomu nic się nie stało.

Radwan Lubasz - Sparta Złotów 2-1 (2-0)

Bramki: 1-0 R. Pawlaczyk (15'); 2-0 Ł. Ozorkiewicz (30'); 2-1 M. Chudziński (65')

Skład Sparty: M. Gruba - W. Fertikowski (60' R. Jaszczyk), M. Pinkowski (80' M. Maćkowski), A. Czyżyk, G. Kasak, K. Jurek, K. Szweda, K. Biźnia, M. Olszewski (46' T. Blicharz), W. Walczyński, M. Chudziński

Żółte kartki: K. Jurek, M. Chudziński, A. Czyżyk

Autor:sparta