PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Pięściarze bez sukcesów wrócili z Grudziądza

Jonatan Gust oraz Michał Kowalczyk reprezentowali nasz klub w Mistrzostwach Polski Juniorów w Grudziądzu - 10.04.-14.04.2013 r. Niestety losowanie nie było łaskawe dla naszych pięściarzy, którzy trafili na silniejszych rywali i odpadli już po pierwszej walce.

Miejmy nadzieję, że doświadczenie nabyte przez naszych zawodników zaowocuje za rok na kolejnych Mistrzostwach Polski. Spartanom w Grudziądzu towarzyszył trener Kadry Wielkopolski Kadetów i Juniorów Sławomir Nowicki z Sokoła Piła. 

Z kolei świeżo upieczony medalista Mistrzostw Polski Seniorów z Zawiercia Przemysław Pikulik przebywał od 2.04 do 7.04.2013 r. na zgrupowaniu szkoleniowym w Stuttgardzie w Niemczech. Było tam 11-stu zawodników z takich klubów jak Gwardia Wrocław, Tiger Tarnów, Skorpion Szczecin, Kaczor Boks Wałbrzych. Pięściarze trenowali razem z Niemcami bokserskiej szkoły Stuttgart, gdzie stoczono dwa szkoleniowe mecze.

Podziękowanie dla Anny i Mariusza Fiedurek oraz Arkadiusza Janczewskiego dzięki którym doszło do wyjazdu Przemka na zgrupowanie. 

Autor:sparta

Komentarze