PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Piotr Piejek drugi w Finale Pucharu Polski Juniorów w Boksie

W Pucharze startowało dwóch naszych zawodników. W walce ćwierćfinałowej z turniejem pożegnał się Michał Bełka (kat. 75 kg) przegrywając walkę z zawodnikiem Cristalu Białystok. Świetnie zaprezentował się bardziej doświadczony Piotr Piejek (kat. 64 kg), który przeszedł jak burza przez eliminacje, ćwierćfinał i półfinał. W finale Piotr spotkał się z Erykiem Giermakiem z Gardy Hojna ale niestety uległ 0-3.


Kolejny nasz młodzieżowiec Piotr Olczak w piątek wyjechał do Danii, a konkretnie do Grindsted, gdzie stoczył podczas gali Boksu walkę z aktualnym Mistrzem Danii w kat. 75 kg Meikem Steffensenem. Walka zakończyła się zwycięstwem Steffensena jednak Piotrek zebrał sporo pozytywnych opinii od organizatorów, którzy będą chcieli współpracować z naszym klubem.


Najmłodsza grupa Spartan i Spartanek pojechała 22.11.2014 do Zbąszynia na VIII Memoriał M. Akonoma i Z. Szułczyńskiego aby zdobywać kolejne szlify bokserskie. Spośród naszych adeptów wyróżniał się Kamil Szydłowski uczeń Szkoły Podstawowej z Lipki, który stoczył zacięty pojedynek z Schmidke Alexandrem z TV Alzey (Niemcy).


Korzystając z okazji trener Tetzlaff chciałby podziękować partnerom, którzy pomagają przy tak dalekich wyjazdach, tj. Piekarni i Cukierni Chrupek ze Złotowa i Wysokiej, Hjort Knudsen Wysoczka, Firma Crotex z Blękwitu oraz Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji ,,Zabajka" w Stawnicy. 

Autor:sparta

Komentarze

kibic

2014-11-30 20:47

Piotrasssssssss