PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Plebiscyt na sportowca roku Sparty Złotów

Już po raz drugi bedziemy wybierali sportowca roku. Do plebiscytu zostali wytypowani dwaj zawodnicy/czki z każdej sekcji. Głosowanie potrwa do 5 lutego. Liczymy, że licznie przyłączycie się do zabawy.

Autor:sparta
  • Katarzyna Klemczak - SMS sparta.kk na nr 72355

Boks

Czołowa Kadetka w Polsce i Europie. Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Europy Kadetek w kat. 75-80 kg

• Jonatan Gust - SMS sparta.jg na nr 72355

Boks

Czołowy Kadet w Polsce. Vice Mistrz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Wieliczce i Mistrz Finału Pucharu Polski Kadetów w Lesznie w kat. 80 kg

• Mateusz Chudziński - SMS sparta.mc na nr 72355

Piłka nożna

Lider w formacji ofensywnej seniorów. Mimo iż w rundzie jesiennej nie rozegrał wszystkich spotkań, zdobył w sumie 17 bramek co plasuje go w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców "okręgówki".

• Piotr Hernik - SMS sparta.ph na nr 72355

Piłka nożna

Podpora i kapitan drużyny seniorów. Mimo obowiązków zawodowych jego powrót do bramki podziałał mobilizująco na zespół czego efektem była świetna końcówka rundy jesiennej

• Agnieszka Wyrobek - SMS sparta.aw na nr 72355

Piłka siatkowa

Kapitan i przyjmująca zespołu seniorek. Od 12 lat związana z klubem. Solidnie podchodzi do swoich obowiązków na boisku i poza nim.

• Malwina Janasz - SMS sparta.mj na nr 72355

Czołowa przyjmująca i atakująca zespołu juniorek i seniorek. Bardzo silny punkt drużyny. Ambitna i zdyscyplinowana

• Aleksandra Saturska - SMS sparta.as na nr 72355

Tenis stołowy

Czołowa zawodniczka Wielkopolski w kategorii Kadetek. Wygrała Turniej Wojewódzki w swojej kategorii TOP-8, jest zawodniczką młodego pokolenia robiącą znaczne postępy

• Michał Rogala - SMS sparta.mr na nr 72355

Lider w zespole i czołowy senior Wielkopolski. Po 7 letniej przerwie w karierze spowodowanej wyjazdem za granicę, powrócił do klubu. Jest najlepszym zawodnikiem III ligi. Nie przegrał żadnego meczu w I rundzie sezonu 2012/13