PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

A A A

Ring Frei we Frankfurcie nad Odrą

W Frankfurcie nad Odrą w miniony weekend odbyła się III edycja Turnieju o Puchar Ziem Nadbałtyckich.

Jak podkreśla trener Tetzlaff na turniej zjechała się cała bokserska śmietanka w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

Nasza najlżejsza kadetka Angielika Biała kat. 57 kg stoczyła wyrównaną walkę z Niemką Sandrą Hann z Box Club Frankfurt Oder i to właśnie jej ręka po walce powędrowała w górę (0-3). Nasza kolejna kadetka Aleksandra Gorzkiewicz kat. 66 kg odniosła już 4-te zwycięstwo w tym roku pokonując Olgę Moczałę ze Skorpiona Szczecin. "Jest bardzo dobry prognostyk na zbliżające się eliminacje do OOM" - nadmienia trener. Następny do ringu wszedł Piotr Piejek kat. 60 kg mierząc się z kadrowiczem Rafałem Pląder z Wisły Kraków. Walka była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie o czym świadczy wiele pięknych akcji ale tym razem zwyciężył reprezentant Wisły 3-0. W ostatniej walce dnia około godz. 18:00 do ringu wszedł Robert Król kat. junior super ciężka. Jego przeciwnikiem był Grzegorz Orzechowski z Olimpu Szczecin. Po trudnej walce zwyciężył nasz zawodnik nie kryjąc swojego zadowolenia.

Niestety przeciwniczka Magdaleny Bober się rozchorowała i Magda musiała ograniczyć się do oglądania swoich kolegów i kolezanek z trybun.

Dobre relacje z klubem z Frankfurtu być może zaowocują meczem bokserskim podczas Euro Eco Meeting.

 

Trener Tetzlaff dziękuje Annie i Mariuszowi Fiedurek za pomoc w organizacji wyjazdu do Frankfurtu.

Autor:sparta

 

Komentarze