PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Sparta po raz 3 z Pucharem Polski!

W pierwszej części spotkania to Leśnik próbował nadać inicjatywę na boisku jednak to nasz zespół stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Żaden z zespołów swoich szans jednak nie wykorzystał i do przerwy mieliśmy bezbramkowy wynik. W drugiej połowie nas zespół objął prowadzenie w 65 minucie spotkania, kiedy to junior Patrik Pietreniak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Chudzińskiego i umieścił piłkę głową w krótkim rogu bramki Leśnika. Piłkarze z Margonina odpowiedzieli bramką w 80 minucie spotkania kiedy to rezerwowy Kamil Kuzio płaskim strzałem pokonał Adamskiego. Gdy kibice liczyli już na dodatkowe 30 minut spotkania w 92 minucie Chudziński strzałem głową dał naszej drużynie bramkę na wagę 3 tytułu Pucharu Polski. Na trybunach licznie zgormadzeni kibice Sparty skakali z radości, a Chudziński utonął w objęciach kolegów. Chwilę później nasz kapitan Tomasz Miedziński mógł unieść Puchar w glorii chwały.

Ten Puchar jest nasz ten Puchar do nas należy!...

Leśnik Margonin - Sparta Złotów 1-2 (0-0)

Bramki: 0-1 Patrik Pietreniak (65'); 1-1 Kamil Kuzio (80'); 1-2 Mateusz Chudziński (90+2')

Skład Sparty: J. Adamski - T. Miedziński, W. Gray, M. Hajman, K. Jurek - K. Biźnia, M. Ankudowicz - K. Szweda, P. Lach, T. Malczewski - M. Chudziński