PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Trampkarze ze srebrem

Po ubiegłotygodniowej porażce 4-6 nasi młodzi zawodnicy musieli wygrać w Margoninie 3 bramkami. Na bardzo dobrze przygotowanej murawie obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom i niesamowite widowisko.

Od samego początku do ataku przeszli nasi zawodnicy osiągając wyraźną przewagę nad kolegami z Leśnika. Niestety w tym okresie nie udało się wykorzystać trzech 100-u procentowych sytuacji, które zmarnowali Wnuk i Pankanin. Leśnik groźnie kontratakował czego efektem była bramka najlepszego zawodnika w szeregach gospodarzy Jakuba Łady. Nasi piłkarze nie podłamali się i tuż przed przerwą rzut karny po faulu na Smolińskim wykorzystał Pankanin. Po zmianie stron ponownie Pankanin dał prowadzenie naszym zawodnikom i nadzieję na odrobienie strat. Niestety chwilę później po fatalnym błędzie w obronie Rzeczyckiego margoninianie doprowadzili do remisu. Mecz w tym fragmencie gry się wyrównał i obie drużyny walczyły o każdy metr boiska. Jedną z wielu tego dnia akcji na 3-2 wykorzystał Wnuk i ponownie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Niestety kolejne dwa ciosy zadała drużyna Leśnika. W ostatniej minucie piękną składną akcję przeprowadził nasz zespół, a wyrównującą bramkę głową zdobył Łukasz Osada. Tym samym złote medale zdobyli gospodarze, a na szyje naszych piłkarzy powędrowały srebrne krążki.

Leśnika Margonin - Sparta Złotów 4-4 (1-1) w dwumeczu 10-8

Bramki dla Sparty: Robert Pankanin x2, Bartosz Wnuk, Łukasz Osada

Skład Sparty: Marcin Zepf - Jacek Miłkowski, Filip Ossowski, Tomasz Miłkowski, Wojciech Rzeczycki - Łukasz Osada, Szymon Osada - Robert Pankanin, Karol Smoliński, Kamil Cieślik - Bartosz Wnuk

Ponadto grali: Kamil Łukaszczyk, Stanisław Leszczyński, Marcin Wiśniewski, Adam Wiśniewski, Patryk Masternak

Trener: Damian Sudoł

Autor:sparta