PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Wreszcie wygrana

Po 4 remisach z rzędu wszyscy czekali na pierwszy komplet punktów nad bardzo przeciętną Unią Ujście. Mecz zaczął się wybornie dla Sparty, która już w 4 minucie objęła prowadzenie za sprawą Mateusza Chudzińskiego, który wykorzystał precyzyjne podanie Karola Jurka. W 41 minucie goście doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Dawid Marciniak i do przerwy spartanie remisowali. W drugiej połowie dopiero w 75 minucie ponownie prowadzenie złotowianom dał Chudziński, który pewnie wykorzystał 11-stkę (w opinii goście niesłusznie podyktowaną). Parę minut później na 3-1 podwyższył Karol Jurek przy asyście Karola Szwedy i pierwsze w tym sezonie 3 punkty były coraz bliżej. Unici w 87 minucie zdobyli jeszcze kontaktowego gola pononie za sprawą Marciniaka ale 3 oczka ostatecznie zostały w Złotowie. Mecz nie był porywającym widowiskiem jednak najważniejsze są pierwsze 3 punkty podopiecznych trenera Bednarka.

Sparta Złotów - Unia Ujście 3-2 (1-1)

Bramki: 1-0 M. Chudziński (4'); 1-1 D. Marciniak (41'); 2-1 M. Chudziński (75'); 3-1 K. Jurek (80'); 3-2 D. Marciniak (87')

Skład Sparty: M. Gruba - W. Fertikowski (65' G. Kasak), A. Czyżyk, M.Pinkowski, T. Blicharz (80' R. Jaszczyk) - W. Walczyński (46' T. Malczewski), T. Wiese, K. Biźnia (46' K. Szweda), M.Olszewski, K. Jurek - M.Chudziński

Żółte kartki: T. Blicharz, K. Jurek, M. Chudziński, T. Malczewski - Sparta

Autor:sparta