PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Wrócili z dalekiej podróży

Od początku spotkania żaden zespół nie porywał kibiców swoją grą. Akcje obu zespołów były nieskładne, nieliczne i można było je policzyć na palcach jednej reki. Gdy wydawało się, że do przerwy padnie bezbramkowy wynik goście przeprowadzili bramkową akcję i za sprawą Radosława Stefańskiego objęli prowadzenie.

W szatni naszej drużyny było burzliwie i głośno. Przerwa podziała mobilizująco na nasz zespół, który całkowicie zdominował drugą połowę. Drużyna z Piły nie mająca pola manewru na ławce rezerwowych z minuty na minutę opadała z sił, a spartanie skrzętnie to wykorzystali. Zaczęło się od bramki Karola Jurka. Kolejne bramki to już popis niezawodnego ostatnio Mateusza Chudzińskiego, który 3-krotnie wpakował piłkę do siatki Polonii zaliczając klasyczny hattrick.

Za tydzień złotowian czeka bardzo ważny mecz w Stróżewie z miejscową Koroną. Zapraszamy kibiców na mecz.

Sparta Złotów - TP Polonia Piła 4-1 (0-1)

Bramki: 0-1 R. Stefański (43'); 1-1 K. Jurek (60'); 2-1 M. Chudziński (67'); 3-1 M. Chudziński (71'); 4-1 M. Chudziński (78' karny)

Skład Sparty: P. Hernik - A. Czyżyk, G. Kasak (46' W. Fertikowski), M. Pinkowski, T. Blicharz - K. Jurek, M. Olszewski (70' K. Szweda), K. Biźnia, T. Malczewski (46' W. Walczyński) - S. Kraczkowski (46' J. Wiśniewski), M. Chudziński

Żółte kartki: T. Blicharz, G. Kasak, S. Kraczkowski, M. Chudziński - Sparta

Autor:sparta