PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Wygrana seniorów

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, a obie drużyny nie powaliły na kolana kibiców składnymi akcjami. Druga część dobrze rozpoczęła się dla spartan, którzy objęli prowadzenie po bramce Karola Jurka. Kilka miunut później było już 2-0 dla naszego zespołu za sprawą Mateusza Chudzińskiego, który strzałem z rzutu wolnego podwyższył wynik. Po kolejnych kilku minutach Karol Jurek zaliczył swoje drugie trafienie i było już pewne, że to spartanie odniosą drugie z rzędu zwycięstwo. Gospodarze co prawda zdobyli honorowego gola ale nie wydarli spartanom pewnych 3 punktów.

Unia Wapno - Sparta Złotów 1-3 (0-0)

Bramki: 0-1 K. Jurek (51'); 0-2 M. Chudziński (55'); 0-3 K. Jurek (68'); 1-3 ? (80')

Skład Sparty: P. Hernik - W. Fertikowski, A. Czyżyk, G. Kasak, T. Blicharz - K. Jurek, R. Jaszczyk (70' K. Biźnia), M. Olszewski, T. Malczewski (77' B. Górecki) - J. Wiśniewski - M. Chudziński (57' W. Walczyński)

Żółte kartki: P. Hernik, M. Chudziński, M. Olszewski

Autor:sparta