PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Za wysokie progi

Dzisiejszy mecz z Gwardią Wrocław spartanki musiały wygrać aby myśleć o awansie do półfinału. W pierwszym secie do stanu 16-16 trwała zacięta walka pod siatką. Niestety od tego momentu na parkiecie rządziły już tylko wrocławianki wygrywając seta do -18. W drugiej partii spartanki nie postawiły swoim rywalkom wysoko poprzeczki i gładko uległy do 14. W trzecim secie spartanki przegrywały już 0-4, by po przerwie na żądanie doprowadzić do stanu 5-5. W końcówce obie drużyny zafundowały swoim kibicom siatkarski horror. Spartanki miały piłkę setową przy stanie 24-23 ale to Gwardia zdobywała decydujące punkty i zwyciężyła ostatecznie 3-0 odnosząc triumf w całym turnieju bez straty seta. Duże słowa uznania należą się naszym zawodniczom za ambicję ale tego dnia złotowianki miały duże problemy z przyjęciem zagrywki i popełniały zbyt wiele błędów własnych co przyczyniło się do porażki.

W drugim spotkaniu Dargfil Tomasżów Mazowiecki pewnie pokonał Truso Elbląg 3-0.